Bu internet sitesi yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, sitede yer alan yazı, resim, video ve diğer tüm içerikler ön bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler tanı veya tedavi amacıyla kullanılmamalıdır. Bu site üzerinden hiç bir şekilde gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti verilmemekte olup, teşhis ve tedaviler mutlaka uzman doktor tarafından yerinde yapılmalıdır.Bu sitede verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Bu sitede verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.

Bu sitede adı geçen ürün, marka vb. isimleri reklam veya tavsiye amacı taşımamakta, hiç bir firma ya da kişi ile ortaklık, sponsorluk vb. ilişkileri bulunmamaktadır.

Sitede yer alan yazı, makale, görüş, resim, video içeriğinin sürekli güncel tutulmasına gayret gösterilmekte, hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurulması önerilmektedir.

Kanuni mevzuat gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrasına ilişkin resimleri yayınlanmamaktadır.

Bu internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Prof. Dr. Bülent Bektaşer’in izni olmadan, siteden kopya yapılamayacağı gibi kopyaların kullanımından da Prof. Dr. Bülent Bektaşer sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi ziyaret eden ziyaretçiler, siteyi kullanmaya başladıklarında bu hususları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.