Artroz - Kireçlenmeler

Yaş ortalaması yükselmesi ve yaşam kalitesinin artması sonucu ileri yaş grubu hastalarda hareket beklentisi artmaktadır.Teknoloji sayesinde bu hastalıkların tedavisi kısa sürede ayağa kalkma ve anestezide gelişmeler ve kullanılan protezlerde gelişmeler sayesinde bu grup hastalara tedaviler daha etkin ve yıllarca sorunsuz yaşam sunulmaktadır.

Diz ekleminde gelişen kireçlenme (gonartroz) erken yaşlarda biyolojik tedaviler korucu cerrahiler ilerlemiş yaş ve safhalarda diz protez ameliyatı artık başarılı bir ameliyat olarak hastalarımıza sunulmaktadır.

Kalçada kireçlenme (koxartroz) erken safhada ve yaşta koruyucu cerrahiler ve biyolojik yöntemlerle ve ileri safha ve yaşata gelişmiş kalça protezleri ile uzun yıllar ağrısız ve aktif yaşam sağlanmaktadır. Tüm bu rahatsızlıkların tedavisi sonrası karşılaşılan protez enfeksiyonu ve protez gevşemelerinde revizyon ameliyatları ile bu sorunların tedavisi yapılmaktadır.Gelişmiş teknoloji, anestezi, fizik tedavi teknikleri ile bu sorunlar hızlı etkili ve uzun yıllar yüz güldürücü sonuç vermektedir.

DİKKAT! Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

İLETİŞİM

  Adınız (zorunlu)

  Epostanız (zorunlu)

  Konu

  İletiniz (zorunlu)

  Güvenlik Sözcüğü (zorunlu)

  captcha